UAB Oruva siūlomi kondicionieriai ir jų tipai

UAB “Oruva” tikslas - pasiūlyti bei nuolatos pildyti platų oro kondicionierių prekių asortimentą, teikti kokybiškas ir kliento poreikius atitinkančias paslaugas. Kondicionavimo įranga gali būti pritaikyta įvairaus tipo erdvėms, interjerams bei nestandartiniams projektams, todėl šiame įraše norėtume trumpai apžvelgti mūsų siūlomus kondicionierių tipus.

UAB Oruva siūlomi oro kondicionieriai ir jų tipai:

Sieniniai kondicionieriai: 

Populiariausi – sieniniai kondicionieriai – yra montuojami ant sienos. Lengvai priderinamas prie interjero šis kondicionierius yra ne tik efektyvus ir gražus, bet ir tampa jo dalimi.

Kasetiniai kondicionieriai:

Kasetiniai kondicionieriai – dažniausiai skirti biurams ar didelėms komercinėms patalpoms vėsinti, montuojama lubose, įprastai patalpos centre. Taip geriau vyksta oro srovių pasiskirstymas patalpose, todėl yra užtikrinamas tiek šaldymas, tiek ir efektyvus šildymas.

Kanaliniai kondicionieriai:

Kanalinių kondicionierių įranga paslėpiama ir dažniausiai montuojama lubose. Norėdami vienu metu šaldyti ar šildyti santykinai didelias erdves , ortakius galima išvedžioti  po skirtingas patalpas.

Grindiniai kondicionieriai:

Grindiniai kondicionieriai labai greitai sušildo patalpą. Montuojami prie grindų, todėl galutinis vaizdas primena labiau įprastą radiatorių, tokiu būdu, šildant, šildomas oras kyla iš apačios į viršų, taip greičiau sušildo patalpą. Kai norite patalpą atvėsinti – šiltas oras leidžiasi greičiau žemyn.

Konsoliniai kondicionieriai:

Konsoliniai kondicionieriai – labai didelės galios, todėl dažniausiai yra montuojami didelėse patalpose, kur yra reikalingi dideli ir intensyvūs oro srautai. Konsolinis kondicionierius gali būti montuojamas parduotuvėse, serverinėse tiek prie grindų, tiek prie lubų.

Galime pasiūlyti šių kondicionierių gamintojų prekes: Mitsubishi Electric, Fujitsu, Electolux, Fuji Electronics ir kt. Prekių asortimentas nuolatos plečiamas. Perkant įranga, užtikrinama ir produkto garantija.