Pristatome Mitsubishi electric kondicionierius ir atnaujinta EF serija

Jei pageidaujate savo namams tikrai patikimos, ilgaamžės, ekonomiškos ir ekologijos principais veikiančios šiuolaikinės šildymo, vėsinimo ir vėdinimo įrangos, Mitsubishi electric gali pasiūlyti itin platų šių produktų asortimentą. Mitsubishi electric atnaujino kondicionierių EF seriją ir siūlo dar efektyvesnes oro kondicionavimo sistemas.

Išskirtinio dizaino ant sienos montuojami oro kondicionieriai draugėn sujungia aukštos kokybės estetikos standartus bei inovatyvias oro reguliavimo sistemų technologijas. Šie produktai pritaikyti bet kokio dydžio patalpoms.

Žvilgančio dizaino oro vėsinimo sistemos užtikrina vientisumą su jūsų interjero architektūra. Mitsubishi electric oro vėdinimo sistemos yra siūlomos 3 neutralių spalvų: baltos, juodos ir sidabrinės. Taip yra garantuojama, kad įrenginys bus nesunkiai pritaikomas prie modernaus dizaino.

Sujungdami stebėtinai nedidelį elektros energijos sunaudojimą ir tylų veikimą, šie oro vėsinimo įrenginiai aprūpina kokybiška oro kondicionavimo bei gaivinimo sistema.

Tylios veikimo operacijos taip pat užtikrina harmoningą aplinką – tai leidžia oro reguliavimo sistemas naudoti garsams jautriose gyvenamosiose patalpose bei darbo aplinkoje. Įrenginius verta diegti butuose, namuose, agentūrose bei komercinėse patalpose.

Kviečiame susipažinti – Mitsubishi oro kondicionieriai ir jų modeliai.