Pristatome Fujitsu kondicionierius, pasižyminčius vienu iš geriausių kainos ir kokybės santykiu

Fujitsu – viena iš didžiausių informacinių technologijų kompanijų, kurios būstinė įsikūrusi  Japonijos sostinėje Tokijuje.  Pasaulio istorijoje įmonė garsi tuo, kad yra antra seniausiai (1935 m) įkurta IT kompanija (po IBM), o speciali  dukterinė įmonė Fujitsu General jau daugelį metų vykdo veiklą išskirtinai susijusią tik su vėdinimo ir kondicionavimo sistemų kūrimu, tobulinimu bei gamyba. Nenuostabu, kad Fujitsu oro kondicionieriai yra užsitarnavę itin gerą vardą, o įmonės produkcija parduodama daugiau nei 100 skirtingose pasaulio šalyse. Darbuotojų profesionalumas, platus naujovių taikymas, efektyvus įmonės valdymas leidžia kurti ir gaminti kokybiškus oro kondicionierius didelėmis apimtimis, tokių būdu, net ir diegiant naujas, vis efektyvesnes technologijas, klientams sugebama pasiūlyti itin patrauklias kainas. Ne veltui, Fujitsu oro kondicionieriai laikomi vieni geriausių pagal kainos / kokybės santykį visame pasaulyje.

Tvirti ir kokybiški Fujitsu kondicionieriai sukurti tam, kad padėtų jums lengvai prisitaikyti prie nenuspėjamų šalies klimato sąlygų, o techniniai sprendimai leidžia pasiekti norima kambario temperatūra maksimaliai greitai.

Pastaruoju metu, kompanija, daug laiko ir investicijų skiria technologijų, susijusių su aplinkosaugine sritimi, tobulinimui, visu pirma, kuo didesniam energijos suvartojimo mažinimui, gamtai draugiškų medžiagų naudojimui. Vartotojui visa tai leidžia taupyti energiją, savo pinigus bei kambaryje palaikyti tobulą oro temperatūrą.

Šiuo metu UAB Oruva gali pasiūlyti vieną plačiausių prekių asortimentų iš visos savo parduodamos produkcijos: nuo sieninių, grindinių iki konsolinių kondicionierių ar multisplit sistemų. Plačiau apie skirtingus kondicionierių tipus, galite pasiskaityti mūsų blogo įraše.